21letý Cole Palmer podává za Chelsea úžasné výkony

V poslední době přitahuje pozornost lidí svým vynikajícím osobním výkonem fotbalový génius Cole Palmer, který obléká Chelsea fotbalové dresy č. 20. Přestože je Chelsea v letošní sezóně Premier League až na 11. místě, Palmerův silný výkon s 11 góly a 8 asistencemi ve 23 kolech Premier League stále přitahuje pozornost.
Ve 28. kole Premier League před týdnem Chelsea doma porazila Newcastle United 3:2. Palmer poslal asistenci v 6. minutě, aby pomohl Jacksonovi skórovat, a poté přispěl dalekonosnou střelou ve druhém poločase, aby pomohl týmu vyhrát zápas. Poté ve čtvrtfinále FA Cupu Palmer opět přispěl 1 gólem a 1 asistencí a pomohl Chelsea porazit Leicester City 4:2 a postoupit do semifinále. V této sezóně Palmer přispěl 14 góly a 12 asistencemi ve 34 zápasech ve všech soutěžích. Je nejlepším střelcem Blues a lídrem asistencí. Palmer ve své kariéře úspěšně dosáhl nových výšin a stal se hráčem do 21 let s největším počtem gólů a asistencí v jedné sezóně v historii Chelsea.
Cole Palmer, kterému je teprve 21 let, přišel z tréninku mládeže Manchesteru City. V září loňského roku přestoupil do Chelsea za přestupovou částku 47 milionů eur. Už když měl na sobě Dres Manchester City, ukázal Palmer úžasný fotbalový talent. Přestože je mu pouhých 21 let, Palmer ve své kariéře vyhrál 9 šampionátů, včetně 2 šampionátů Premier League, 1 šampionátu Ligy mistrů, 1 mistrovství FA Cupu, 1 mistrovství Evropy v Superpoháru a 1 mistra anglického ligového poháru, Palmer je jedním z nich. nejlepší hráči z tréninku mládeže Manchesteru City v posledních letech. Je škoda, že v Manchesteru City, který je nabitý talenty, se tento anglický génius jen těžko dostane k větším herním příležitostem. Ale touží dokázat se více v nejvyšší aréně a Chelsea mu dala příležitost se ukázat. Lidé očekávají, že Palmer bude pokračovat v dobrých výkonech v budoucích hrách a stane se budoucí fotbalovou superstar.